SLUŽBY

Workshop nebo výuka na míru

KONZULTACE

Potřebujete konzultaci?

VOLEJTE

WORKSHOP NEBO VÝUKA NA MÍRU

Chcete se naučit pokročilé nastavení PPC kampaní? Potřebujete osvojit úplné základy? Zajímá vás, jak v praxi využít nové marketingové trendy? Sídlíte v Praze anebo v okolí hlavního města? Přihlaste se na workshop, sérii školení nebo speciální výukový program.

PROČ SE OBRÁTIT NA MNĚ?

Přednáším na dvou univerzitách a pořádám týdenní workshopy pro své kolegy z Unileveru. Dávám přednost menším skupinám (5–7 účastníků), aby bylo dost času na dotazy i možnost vyzkoušet si nové poznatky v praxi. Kurz vám sestavím na míru  v češtině, angličtině anebo v ruštině.

JAK BUDEME POSTUPOVAT?

  • Zvolte si  typ kurzu – jednorázový workshop, sérii školení, dlouhodobé workshopy nebo speciální výukový program.

  • Vyberte si některé z témat – PPC reklamy, webová analytika, SEO, display a video kampaně, social media, influencer marketing, RTB, provázanost online a offline kanálů (včetně TV reklamy), atribuční modelování, případně  navrhněte vlastní téma.

  • Pak stačí, když si telefonicky upřesníme vaše další požadavky – délku školení, poměr teorie a praxe, počet účastníků, místo a termíny výuky apod.

  • Přijedu za vámi – pouze v rámci Prahy a okolí.

  • Účastníkům kurzů nasdílím učební materiály, do kterých budou moct kdykoli nahlédnout. Nesmí je však distribuovat dál mimo firmu.

CO VÁM MŮŽU ZMĚNIT?

Stejně jako v Unileveru, Monetě Money Bank, Allianz Partners, na Vysoké škole ekonomické nebo Anglo-American University pomůžu i vašim zaměstnancům výrazně zlepšit marketingové znalosti a využít je v praxi.  Kromě toho si z kurzů odnesou přehledné studijní materiály, které můžou v rámci firmy dál používat.

CENÍK

  • 11 000 Kč/hod. workshop