top of page
SLUŽBY

Workshop nebo výuka na míru

KONZULTACE

Potřebujete konzultaci?

VOLEJTE

WORKSHOP NEBO VÝUKA NA MÍRU

Chcete se naučit pokročilé nastavení PPC kampaní? Potřebujete osvojit úplné základy? Zajímá vás, jak v praxi využít nové marketingové trendy? Sídlíte v Praze anebo v okolí hlavního města? Přihlaste se na workshop, sérii školení nebo speciální výukový program.

PROČ SE OBRÁTIT NA MNĚ?

Přednáším na dvou univerzitách a pořádám týdenní workshopy pro své kolegy z Unileveru. Dávám přednost menším skupinám (5–7 účastníků), aby bylo dost času na dotazy i možnost vyzkoušet si nové poznatky v praxi. Kurz vám sestavím na míru  v češtině, angličtině anebo v ruštině.

JAK BUDEME POSTUPOVAT?

  • Zvolte si  typ kurzu – jednorázový workshop, sérii školení, dlouhodobé workshopy nebo speciální výukový program.

  • Vyberte si některé z témat – PPC reklamy, webová analytika, SEO, display a video kampaně, social media, influencer marketing, RTB, provázanost online a offline kanálů (včetně TV reklamy), atribuční modelování, případně  navrhněte vlastní téma.

  • Pak stačí, když si telefonicky upřesníme vaše další požadavky – délku školení, poměr teorie a praxe, počet účastníků, místo a termíny výuky apod.

  • Přijedu za vámi – pouze v rámci Prahy a okolí.

  • Účastníkům kurzů nasdílím učební materiály, do kterých budou moct kdykoli nahlédnout. Nesmí je však distribuovat dál mimo firmu.

CO VÁM MŮŽU ZMĚNIT?

Stejně jako v Unileveru, Monetě Money Bank, Allianz Partners, na Vysoké škole ekonomické nebo Anglo-American University pomůžu i vašim zaměstnancům výrazně zlepšit marketingové znalosti a využít je v praxi.  Kromě toho si z kurzů odnesou přehledné studijní materiály, které můžou v rámci firmy dál používat.

CENÍK

  • 11 000 Kč/hod. workshop
KONZULTACE
bottom of page