top of page
SLUŽBY

Personální poradenství

a management

KONZULTACE

Potřebujete konzultaci?

VOLEJTE

PERSONÁLNÍ PORADENSTVÍ A MANAGEMENT

Potřebujete sestavit výkonný marketingový tým? Hledáte posily a nevíte, kde je sehnat? Vybíráte digitální agenturu? Nechte si poradit a získejte spolehlivé lidi v řádu několika dní.

PROČ SE OBRÁTIT NA MNĚ?

Byl jsem součástí marketingových týmů, ať už v agenturách, e-shopech nebo korporacích. Vím tedy, jaké odborníky budete potřebovat, kde je získat a na co si dát pozor při výběru agentury.

JAK BUDEME POSTUPOVAT?

  • Popište mi svoji situaci (telefonicky nebo ve formuláři níže) a domluvíme se, co pro vás mohu udělat – vyhodnotit aktuální stav, nastavit správnou strategii, dát dohromady úspěšný interní tým, sehnat nové posily nebo vybrat vhodnou marketingovou agenturu.

  • Určíme si týdenní a měsíční počet hodin, které budu personálnímu poradenství ve vaší firmě věnovat, a stanovíme požadované cíle.

  • Podepíšeme dohodu o spolupráci, případně i dohodu o mlčenlivosti.

  • Pak si od vás vyžádám přístupy k potřebným online účtům, seznámím se s vašimi marketéry a pustím se do práce.

  • Nakonec vám předám zpět vedení vašeho týmu nebo převezmu celou agendu jako externista a podle potřeby budu docházet do kanceláře.

CO VÁM MŮŽU ZMĚNIT?

Vyhodnotím současný stav vašeho digitálu a sestavím schopný marketingový tým. Ty správné lidi pro vás najdu během několika dnů – spoustu jich znám osobně. Pomůžu vám také s výběrem digitální agentury, která se o úspěšnou  propagaci postará za vás.

CENÍK

  • 3 500 Kč/hod.
KONZULTACE
bottom of page