top of page
MOJE ZKUŠENOSTI

"Jsem bilingvní marketingový manažer se 7letou praxí v oboru. Specializuji se na placené kanály, SEO, zásahové a výkonnostní kampaně. Zkušenosti mám také s affiliate marketingem nebo byznysově zaměřeným vývojem a analýzou webů."

SOUČASNÁ SPOLUPRÁCE

Firma

Unilever

Období

od 2019

Pozice

Digital Manager & Consultant

Popis práce

Momentálně pomáhám přednímu světovému výrobci spotřebního zboží s digitální transformací v rámci ČR a SR. Navrhuji a projektově řídím brandové a obsahové weby. Implementuji a spravuji analytické nebo reportovací nástroje, vytvářím a řídím digitální kampaně, zodpovídám za kvalitu reklamních vizuálů a pravidelně školím marketingové týmy. Kromě toho jsem navrhl interní E-commerce kanál, na kterém stále pracuji.

Onlineandweb

od 2013

Co-Founder

Firma

Období

Pozice

Popis práce

Svoje služby nabízím také prostřednictvím marketingové agentury, kterou jsem pomáhal zakládat. Našimi klienty jsou hlavně malé a střední firmy z USA a východní Evropy. Radíme jim, jak na PPC reklamy, SEO, sociální sítě nebo affiliate marketing a v případě potřeby pro ně tvoříme i weby nebo aplikace.

PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI

Firma

Bibloo

Období

od 2013

Pozice

Head of Performance Marketing & Consultant

Popis práce

Prémiový módní e-shop mě pověřil řízením oddělení zaměřeného na Performance Marketing. Byl jsem zodpovědný za výsledky celého týmu, do kterého jsem nabíral nové posily. Reportoval jsem přímo spolumajiteli firmy. Jako konzultant jsem se v Bibloo později staral o optimalizaci PPC reklam a kampaní na sociálních sítích, dynamický retargeting skrze Criteo a RTB House nebo také e-mailing.

Moneta Money Bank

2017-2018

Online Marketing Manager

Firma

Období

Pozice

Popis práce

V Moneta Money Bank jsem byl zodpovědný za menší tým online a CRM specialistů a do naší agendy spadala zodpovědnost za výkon internetového a  mobilního bankovnictví, digitální a CRM kampaně pro bankovní pojištění, hypotéky, spořicí účty a kontokorent. Osobně jsem spravoval PPC kampaně, řídil e-mailing, navrhoval změny pro internetové a mobilní bankovnictví a UX změny na webu.

Firma

Allianz Partners

Období

2017, od 2019

Pozice

externí Online Marketing Manager

Popis práce

Staral jsem se o vývoj webových stránek, nastavení, správu a reporty PPC kampaní, affiliate marketing, audit a vylepšení SEO. Zodpovídal jsem za výkon cestovního pojištění s ročním obratem cca 250 milionů korun. To všechno jsem si vyzkoušel během působení v české pobočce mezinárodní pojišťovny, se kterou spolupracuji i nadále.

LICENCE A CERTIFIKÁTY

  • Google ads Search and Display Certification (2015 - aktivní)

  • Google Analytics Certification (2015 - aktivní)

  • Inbound Certification (2016 - aktivní)

  • Mobile, Shopping, and Video Advertising Certification (2016 - aktivní)

  • Agile, Scrum, Kanban, Product Owner course (2017- aktivní)

  • SAS Marketing Automation, Facebook Blueprint (2018 - aktivní)

Zůstaňte se mnou v kontaktu na profesní síti LinkedIn, kde najdete podrobnější informace a reference od mých kolegů.

KONZULTACE
bottom of page