top of page
SLUŽBY

Konzultace

KONZULTACE

Potřebujete konzultaci?

VOLEJTE

KONZULTACE

Nevíte si rady s novou strategií? Tápete v PPC reklamách? Nebo máte jiný dotaz, který se týká digitálního marketingu? Nechte si poradit. Prvních 20 minut telefonické konzultace vám poskytnu zdarma.

PROČ SE OBRÁTIT NA MNĚ?

Konzultacím se věnuji už řadu let. Dokázal jsem navrhnout efektivní řešení pro korporace, střední podniky, malé firmy a jednotlivce. Dalším spokojeným klientem můžete být i vy. Přesvědčte se během první konzultace, kterou vám poskytnu zdarma.

JAK BUDEME POSTUPOVAT?

  • Stačí vyplnit jednoduchý formulář (níže) s kontaktem na vás a popsat, co budeme konzultovat – například vyhodnotit placený a neplacený traffic na webu, poradit s UX designem, projít inzerci na Google a Seznamu, navrhnout vhodný mix marketingových kanálů pro danou službu nebo produkt atd.

  • Ať už si zvolíte telefonickou komunikaci, nebo e-mail, potvrdím, že jsem váš dotaz dostal, a začnu na něm pracovat. Zároveň vám sdělím termín telefonátu nebo doručení e-mailu s hotovým výstupem.

  • Garantuji, že první konzultace proběhne do 72 hodin od momentu potvrzení přijetí vaší zprávy.

  • Prvních 20 minut telefonické konzultace nebo e-mail s praktickými tipy, doporučeními nebo konkrétními radami vám poskytnu bezplatně.

CO VÁM MŮŽU ZMĚNIT?

Odpovím vám na otázky, navrhnu řešení a poradím, jaké další kroky podniknout pro zlepšení vaší online propagace. Díky první konzultaci zdarma snadno zjistíte, jestli vám spolupráce se mnou bude vyhovovat.

CENÍK

  • Prvních 20 minut telefonické konzultace nebo e-mail s praktickými tipy, doporučeními nebo konkrétními radami vám poskytnu bezplatně.
  • Dlouhodobá spolupráce - více zde.
KONZULTACE
bottom of page